СПЕЦЕФЕКТИ

оренда

Одним із напрямків роботи нашої компанії є оренда професійного знімального обладнання. Спеціалісти KADREAM production допоможуть вибрати правильну техніку для реалізації поставлених завдань. Оренда відеообладнання дозволить Вам отримати професійний результат та заощадити на покупці дорогої техніки.

Генератор низького диму (холодний важкий)

Низький дим – вражаючий спецефект, який прикрасить будь-яке відео. Щільний туман не піднімається вище 50 см і може фарбуватись у будь-який колір за допомогою фільтрів. Тяжкий дим абсолютно безпечний і не має запаху, оскільки утворюється із сухого льоду.

Генератор диму (для динамічних світлових приладів)

Для більш вражаючого результату сценічне світлове обладнання часто використовується з димом – він забарвлюється всіма кольорами, роблячи Ваше свято яскравішим, а фото та відео – ефектнішим. Генератор диму абсолютно безпечний, рідина для дим-машини не має запаху та абсолютно нешкідлива.

Генератор мильних бульбашок

Мильні бульки люблять і дорослі, і діти – вони стануть ідеальною прикрасою для будь-якого свята. Весільна церемонія у мильних бульбашках буде особливо святковою, а дитяче свято з ними малюки не забудуть ще довго. Мильні бульбашки нешкідливі та безпечні.

Холодні вогні

Фонтани холодного вогню – ефектна піротехніка, яку можна використовувати у приміщенні. Ідеально підходить для урочистого відкриття, кульмінації та фіналу свята; може супроводжувати виступ артистів та перший танець молодят на весіллі. Холодні вогні виділяють мінімальну кількість диму і за дотримання правил експлуатації абсолютно безпечні.

Конфетті машина (метафан)

Золотий дощ, срібний або дощ із сердець – ці спецефекти можливі за допомогою генератора конфетті та метафану. Потік кольорового блискучого конфетті зробить яскравішим за будь-яке свято.

Генератор снігу

Свято в дусі зимової казки або кліп у снігу можливі будь-якої пори року. Сучасний безпечний генератор снігу створює максимально реалістичний ефект. Рідина для штучного снігу не має запаху і абсолютно нешкідлива. Такий сніг не залишає слідів на одязі та поверхнях.

зацікавила послуга?

Зв'яжіться з нами