СВІТЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Оренда

Одним із напрямків роботи нашої компанії є оренда професійного знімального обладнання. Спеціалісти KADREAM production допоможуть вибрати правильну техніку для реалізації поставлених завдань. Оренда відеообладнання дозволить Вам отримати професійний результат та заощадити на покупці дорогої техніки.

СВІТОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДИСКОТЕК І НІЧНИХ ШОУ

Професійна світлова апаратура для дискотек та створить атмосферу нічного клубу у будь-яких умовах. Лазерне шоу, зонування точковим світлом, світлові спецефекти, прожектори та стробоскопи – у нас ви знайдете все для яскравої вечірки.

Заливний прожектор LED PAR

Світлодіодні прожектори – сучасне та ефективне рішення. Вони забезпечують яскраве світло, практично не нагріваються, абсолютно безпечні та максимально зручні завдяки дистанційному управлінню. Світлодіодні освітлювальні прилади не реагують на дим, вологу чи пил. LED освітлення втричі економніше, ніж люмінесцентне і вдесятеро економніше ламп розжарювання. Заливальне світло прожектора використовується для архітектурного підсвічування, освітлення сцен та великих просторів на заходах, вечірках, розважальних шоу та дискотеках.

Динамічні світлові прилади

Динамічні світломузичні пристрої забезпечують яскраві світлові спецефекти для нічних шоу та дискотек. Світлові промені різних кольорів і форм, що обертаються в заданій амплітуді, створюють будь-які світлові картини.
Світлові голови обертаються на 360 градусів та працюють за допомогою програмного управління за стандартом DMX. Це компактний світловий прилад для дискотек та вечірок, що забезпечує динамічний рух світлових променів.
Міні LED голови SPOT (Геометричні фігури) Рухомі світлові прилади з спрямованим світлом для художніх ефектів. За допомогою гобо трафаретів таке світло створює будь-які світлові малюнки.
Міні LED голови BEAM Рухомі світлові прилади з спрямованим світлом для художніх ефектів. LED голови BEAM створюють вузьке направлене світло та променеві ефекти.
Міні LED голови WASH Рухомі світлові прилади з розсіяним «заливальним» світлом. Таке світло використовується задля точкового освітлення конкретних об'єктів, а заповнення світлом всієї сцени. За допомогою різних кольорів можуть досягатися різні світлові ефекти.
Стробоскоп Стробоскоп додасть яскравості та динаміки Вашому заходу. Цей світловий прилад створює часті спалахи світла, може проектувати світлові малюнки та створює необхідну для дискотеки атмосферу.
Лазерне обладнання Лазерне шоу зробить ефектним будь-який захід, а нічна вечірка, шоу чи дискотека без нього вже немислимі. Якісний лазерний проектор створює потужні промені, що відбиваються від поверхонь, у тому числі з гобопроекцією.

Архітектурне освітлення

Аплайтінг - нове слово в оформленні свята. Це світловий декор залу, де підсвічуються стіни, стеля та окремі елементи інтер'єру та декору. За допомогою світлових рішень різних кольорів та світлових спецефектів можна замінити будь-який інший декор приміщення. Грамотне освітлення змінить будь-яке приміщення.

зацікавила послуга?

Зв'яжіться з нами