Знімальна техніка

оренда

Одним із напрямків роботи нашої компанії є оренда професійного знімального обладнання. Спеціалісти KADREAM production допоможуть вибрати правильну техніку для реалізації поставлених завдань. Оренда відеообладнання дозволить Вам отримати професійний результат та заощадити на покупці дорогої техніки.

Знімальна техніка

VDSLR Sony (FullHD 120fps /UHD4K 30fps)

Камера з надвисокою чутливістю та низьким рівнем шумів. Чудова чистота зображення у високій роздільній здатності - 4K без стиснення (3840 x 2160 пікселів)

Рекордер Zoom h4

Топова модель рекордера дозволяє записувати чистий якісний звук навіть у екстремальних умовах. Пристрій вловлює звуки на відстані до 100 метрів, пригнічує шум фону, може використовуватися для музичних записів і концертів, замінюючи студію звукозапису.

Електронний стабілізатор Ronin S

Професійний стабілізатор дає повну свободу оператору та забезпечує якісну зйомку в русі. Ronin стабілізує зображення і дає плавний рух камери навіть при швидкій зміні режиму зйомки, дозволяє знімати об'єкти, що швидко рухаються.

Штатив, Монопод

Дозволяють стабілізувати камеру та розмістити її на заданій висоті.

Операторські рейки

Рейки забезпечують швидко та плавний рух камери по заданій траєкторії. Зйомка з рейок допомагає надати динаміки статичним кадрам. Широко використовується при зйомках кіно, кліпів, концертів та ТВ-шоу.

Радіосистема (петличний, мікрофон)

Петличні та радимікрофони Sennheiser дозволяють записувати якісний звук в умовах фонового шуму та не обмежують переміщення.

Квадрокоптер [Dji Mavic 2]

Політ: до 31 хв, дальність 8000 м, швидкість 72 км/год. Зйомка відео: 1920x1080 пікс 120 к/с, 3840x2160 пікс 30 к/с, 2688x1512 пікс 60 к/с
Камера: підвіс для камери, стабілізація камери. Опції: повернення додому, обліт крапок, стеж за мною, план польоту.

Операторський кран

7-9 метрів з поворотною електронною триосьовою головою

Трансляційне обладнання

обладнання для прямих ефірів: звукові, відео пульти, карта захоплення, відео камера, все для стриму ютуб, ФБ


Відео Світло

Bitlighter 3000/5000К

Портативний фото ліхтар з плавним регулюванням світла та діаметру променя, широким температурним діапазоном. Застосовується для фото та відеозйомки.

Dedolight Series 400 Imager

Модульна оптична система для точного висвітлення. Ідеально підходить для спецефектів за допомогою високоточних проекцій: візерунки світла та тіні, гобо-проекції відрізняються високою роздільною здатністю та контрастністю.

Стійка постійного світла 1 кВт (10 шт)

Підходить для концертів, вечірок, урочистих заходів. Забезпечує встановлення професійного сценічного світла.

зацікавила послуга?

Зв'яжіться з нами